بازدید ریاست دانشگاه از بیمارستان پانزده خرداد مهدی شهر

بازدید رئیس دانشگاه و اداره بازرسی از بیمارستان 15 خرداد

بازدید رئیس دانشگاه و اداره بازرسی از بیمارستان 15 خرداد

بازدید رئیس دانشگاه و اداره بازرسی از بیمارستان 15 خرداد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان پانزده خرداد مهدیشهر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان به صورت سرزده از این بیمارستان بازدید کردند.

دکتر دانایی رئیس دانشگاه به همراه آقای ارسطو رئیس اداره بازرسی با حضور در بیمارستان 15 خرداد، از بخش‌های مختلف این بیمارستان بازدید بعمل آورده اند.

دکتر دانایی در این بازدید که در ساعات پایانی شب انجام شد، ضمن بررسی وضعیت خدمت رسانی در بخش‌های مختلف بیمارستان، از بیماران بستری در بخش‌های مختلف این بیمارستان عیادت و میزان رضایت‌مندی آن‌ها را جویا شد و با طرح پرسش‌هایی در خصوص تعداد بیماران بستری ، نحوه ویزیت و درمان از نزدیک در جریان نحوه خدمت رسانی به بیماران قرار گرفت. این بازدید از بخش اورژانس این بیمارستان آغاز و با حضور در بخش های بستری و ICU  بیمارستان ادامه یافت، و از نزدیک خدمات ارائه شده به بیماران مبتلا به ویروس کرونا بررسی شد. سپس ایشان در جمع همکاران و پرسنل بیمارستان حضور یافت و ضمن تقدیر از تلاش ها و فداکاری های مجموعه بیمارستان در شرایط کنونی و خدمت رسانی به مردم شهرستان ، در جریان مشکلات و کمبودهای این حوزه‌ قرار گرفت. در پایان ایشان برای پرسنل بیمارستان آرزوی سلامتی و توفیق کرد و ابراز داشت: به امید خدا بساط ویروس کرونا با کشف و تزریق واکسن بزودی برچیده خواهد شد. 

آقای مهندس  امیر عباس صبوری
تهیه کننده:

آقای مهندس امیر عباس صبوری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *