راه اندازی بستر آموزش مجازی بیمارستان پانزده خرداد مهدی شهر

توسعه زیرساخت های آموزشی

بستر آموزش مجازی بیمارستان پانزده خرداد مهدی شهر

با توجه به محدودیت های کرونایی و دشواری هر چه بیشتر در برگزاری جلسات آموزشی برای کادر پر تلاش بیمارستانی و به ویژه کادر درمانی که محدودیت های متعدد را در ماه های گذشته تجربه کرده اند، از طرفی توقف ناپذیر بودن آموزش نیروی درمانی و حتی اداری در حوزه بهداشت، درمان و سلامت، واحد آموزش بیمارستان پانزده خرداد مهدی شهر با همکاری واحد فناوری اطلاعات بیمارستان و مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه، نسبت به فراهم آوری زیرساخت برگزاری جلسات آموزشی بصورت آنلاین و در بستر Adobe Connect نمود.

علاوه بر امکان برگزاری آنلاین و فراهم آمدن بهره برداری از جلسات آموزشی برای جامعه هدف در هر مکان (فقط با دسترسی به شبکه داخلی دانشگاه علوم پزشکی سمنان یا دسترسی به اینترنت)، با ضبط نمودن جلسات آموزشی می توان بهره برداری از آموزش ها را به هر زمان هم توسعه داد.

جهت بهره برداری از این خدمت می بایست در رایانه شخصی/اداری کاربر نرم افزار Adobe Connect نصب باشد؛ همچنین با نصب برنامه کاربری مربوطه Adobe Connect روی گوشی های همراه یا تبلت ها بر پایه سیستم های عامل Android, IOS می توان از هر بستری به این آموزش ها دسترسی داشت.

 

دسترسی به این خدمت در قالب خدمات الکترونیکی در زیر منوی مربوطه و تحت عنوان «آموزش مجازی بیمارستان» در پایگاه اطلاع رسانی بیمارستان پانزده خرداد مهدی شهر، ارائه شده است.

لینک کوتاه خبر :
شعبان وامرزانی
تهیه کننده:

شعبان وامرزانی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *