فرآیند افتتاح ساختمان جدید بیمارستان پانزده خرداد مهدی شهر

فرآیند افتتاح ساختمان جدید بیمارستان مهدیشهر

بیمارستان پانزده خرداد مهدیشهر در روزهای آتی افتتاح خواهد شد

دکتر دانایی: بیمارستان پانزده خرداد مهدیشهر در روزهای آتی افتتاح خواهد شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ صبح روز یکشنبه 21 تیر ماه 1400 دکتر گلرو نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی و دکتر نوید دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از بیمارستان پانزده خرداد شهرستان مهدیشهر بازدید نمودند.

دکتر گلرو نماینده مردم شریف شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این بازدید گفت: انتظار می رود با هماهنگی دستگاه های مرتبط، هر چه سریع تر بیمارستان پانزده خرداد شهرستان مهدیشهر به بهره برداری رسیده و این خواسته بحق مردم شهرستان تحقق یابد.

نماینده مردم شریف شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تعهدات مدیر کل راه و شهرسازی استان به عنوان متولی اصلی ساخت و همچنین تجهیز این بیمارستان توسط دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، در روزهای آتی شاهد بهره برداری و راه اندازی این بیمارستان خواهیم بود.

وی افزود: روند و مراحل تجهیز این بیمارستان توسط دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان سریع انجام شده است که جای قدردانی دارد که با توجه به شیوع کرونا ویروس و درگیری حوزه سلامت با این ویروس منحوس، باعث نشده که حوزه سلامت از بهره برداری و راه اندازی پروژه های دردست احداث در مناطق تحت پوشش دانشگاه غافل شده باشد.

دکتر نوید دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان نیز بیان کرد: بهره برداری از پروژه های عمرانی دانشگاه امری بسیار مهم است و برای ارائه خدمات هرچه بیشتر به مردم شریف استان در حوزه سلامت، اتمام و بهره برداری با کیفیت و سریع از این پروژه ها در اولویت برنامه های این دانشگاه می باشد.

ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن قدردانی از تلاش های تمامی دستگاه های متولی در ساخت و راه اندازی این پروژه مهم، گفت: یکی از پروژه های اولویت دار این دانشگاه بیمارستان پانزده خرداد شهرستان مهدیشهر است که در مرحله پایانی تجهیز و در روزهای آتی آماده بهره برداری می باشد.

وی افزود: این بیمارستان با زیربنای 8600 متر مربع بنا شده است و ان شاء الله با اتمام تجهیز و بهره برداری از این بیمارستان در روزهای آتی، مردم شریف شهرستان مهدیشهر و شهر‌های هم‌جوار، دیگر نیازی به مراجعه به مراکز کلان شهرها ندارند.

دکتر دانائی رئیس دانشگاه با اشاره به این که بهره برداری از پروژه های عمرانی دانشگاه بسیار حائز اهمیت بوده و برای ارائه خدمات هرچه بیشتر به مردم، اتمام و بهره برداری با کیفیت و سریع از این پروژه ها در اولویت برنامه های این دانشگاه می باشد، بیان نمود: در شرایط کنونی و شیوع کرونا ویروس در کشور، باید همه با هم کمک کنیم تا با به روز رسانی تجهیزات و بهره برداری از پروژه های نیمه تمام حوزه سلامت، خدمات شایسته به مردم شریف منطقه ارائه گردد.

لینک کوتاه خبر :
شعبان وامرزانی
تهیه کننده:

شعبان وامرزانی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *