فرآیند افتتاح ساختمان جدید بیمارستان مهدیشهر

جلسه بررسی مراحل پایانی تجهیز و راه اندازی ساختمان جدید بیمارستان پانزده خرداد شهرستان مهدیشهر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛  جلسه بررسی مراحل پایانی تجهیز و راه اندازی بیمارستان پانزده خرداد شهرستان مهدیشهر با شریفی نژاد سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، دکتر نوید دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، دهقان مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان، ترکمانی مدیرکل دفتر فنی استانداری سمنان و میقانی فردار شهرستان مهدیشهر در استانداری سمنان برگزار شد.

دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بیان داشت: بهره برداری از پروژه های عمرانی دانشگاه امری بسیار مهم است و برای ارائه خدمات هرچه بیشتر به مردم شریف استان در حوزه سلامت، اتمام و بهره برداری با کیفیت و سریع از این پروژه ها در اولویت برنامه های این دانشگاه می باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن گزارشی از روند تجهیز بیمارستان پانزده خرداد شهرستان مهدیشهر، گفت: در مراحل پایانی تجهیز بیمارستان پانزده خرداد هستیم و به امید خدای متعال به زودی شاهد افتتاح این بیمارستان خواهیم بود.

وی افزود: خدا را شاکریم با توسعه زیر ساخت‌های دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، تحول بسیار خوبی در حوزه بهداشتی و درمانی این استان اتفاق افتاده است. تامین سلامت و تجهیز و بروز رسانی تجهیزات درمانی از وظایف ما در قبال مردم عزیز در این حوزه می باشد و  امیدوارم با بهره برداری از پروژه ها بتوانیم خدمات مطلوب تری ارائه نماییم.

شریفی نژاد سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ضمن قدردانی از اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان  در خصوص ساخت و دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برای تجهیز بیمارستان پانزده خرداد مهدیشهر تصریح کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی استان سمنان و قرار گرفتن این استان در مسیر زائرین حرم مطهر رضوی و دریافت مجوز پذیرش بیماران بین الملل توسط دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، باید به موضوع توریسم درمانی بیشتر توجه شود و با پیشرفت و توسعه بیش از پیش مراکز درمانی در این استان و جذب بیماران از استان های هم‌جوار در راستای توسعه بیشتر استان گام برداریم.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان ادامه داد: خوشبختانه با تلاش دست اندرکاران حوزه سلامت خدمات بسیار مطلوبی به مسافرین و مردم عزیز منطقه ارائه می گردد و هر گونه مساعدت و تعامل در جهت پیشبرد اهداف دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف این استان لازم  باشد، انجام خواهد شد.

مهندس دهقان مدیر کل راه و شهرسازی استان سمنان از دست اندرکاران حوزه سلامت استان سمنان در خصوص اقدام سریع و موثر برای تجهیز این بیمارستان  قدردانی نمود.

در ادامه این جلسه مسئولین استانی پیرامون روند پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مدکور به بحث و تبادل نظر پرداختند.

لینک کوتاه خبر :
شعبان وامرزانی
تهیه کننده:

شعبان وامرزانی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *