بازدید دکتر گُلرو از بیمارستان پانزده خرداد مهدی شهر

بازدید حضوری نماینده سمنان در مجلس شورای اسلامی

بازدید دکتر گلرو از بیمارستان پانزده خرداد مهدی شهر

آقای دکتر گلرو، نماینده مردم شهرستان های مهدیشهر و سمنان در مجلس شورای اسلامی از بیمارستان پانزده خرداد مهدیشهر بازدید کرد.

آقای دکتر گلرو، نماینده مردم شهرستان های مهدیشهر و سمنان در مجلس شورای اسلامی از بیمارستان پانزده خرداد مهدیشهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان 15 خرداد ، نماینده مردم شهرستان های مهدیشهر و سمنان در مجلس شورای اسلامی در این بازدید در جریان بخشی از اقدمات انجام شده، در دست اقدام و آخرین وضعیت بیمارستان در حال احداث قرار گرفتند.

رییس بیمارستان دکتر یار احمدی نیز در این دیدار ضمن ارائه توضیحات لازم در خصوص اقدامات صورت گرفته، پیرامون کمبودهای تجهیزات پزشکی بیمارستان جدیدالاحداث توضیحاتی توضیحاتی ارائه نمودند.

دکتر منتظری مدیر شبکه بهداشت شهرستان مهدی شهر، با اشاره به اقدامات انجام شده اظهار داشتند: امیدواریم به یاری خداوند متعال و با کمک مسئولین بتوانیم هرچه سریعتر بیمارستان را به بهره برداری رسانده و خدمات ارزنده و قابل قبولی را به مردم شهرستان مهدیشهر ارائه دهیم؛ ایشان در ادامه بیان کردند در صورت جذب حداقل یک پزشک جراح در بیمارستان، کمک شایانی به مردم شهرستان خواهد شد.

 

نماینده مردم شهرستان مهدیشهر در بازدید از بخش های مختلف بیمارستان، از تلاش های صادقانه و زحمات رئیس بیمارستان و پرسنل قدردانی و سال جدید را تبریک گفتند.

لینک کوتاه خبر :
آقای مهندس  امیر عباس صبوری
تهیه کننده:

آقای مهندس امیر عباس صبوری

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *